KULLANIM VE GİZLİLİK


Bizim önceliğimiz, güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamanız …

 

KULLANIM  KURALLARI

-  Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Juniper & Eloise  bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

-  Juniper & Eloise  sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi amaçlar. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

-  İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Juniper & Eloise’nin  burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 -  Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin juniperandeloise.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veri tabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.


 GİZLİLİK

-  Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde juniperandeloise.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler juniperandeloise.com  tarafından görülmez ve kaydedilmez).Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin juniperandeloise.com ara yüzü üzerinden Paypal / banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 -  Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

 -  Juniperandeloise.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, e-posta, vb.) talep etmektedir. Juniper & Eloise, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilir, 0507 846 17 69 numaralı telefondan veya info@juniperandeloise.com dan  bize ulaşabilirsiniz.